Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2008 22:05:45 vasta tsitaadiga

Masendav ikka suhteliselt...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 07.10.2008 14:49:08 vasta tsitaadiga

Nojah, mis seal ikka, loodame et tehakse kenasti korda. Eks seda praaki onju kõigil tootjatel, lihtsalt see õnnetu olin mina seekord icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 08.10.2008 08:55:48 vasta tsitaadiga

Mis puutub kõvaketaste vigadesse, siis on seal pea kõik tootjad ühe pulga peal, kelle veab, kellel mitte.

Aga ID kaardi lugeja ma sain tööle, vähemasti praktikas. St., panka minnes ei mingeid probleeme xp'ga. Probleemid olid üksnes siis kui id kaardi utiliiti piinasin, kui mitu korda järjest lasin sellel kaardilt andmeid lugeda; ja töötab ka tulirebasega icon_smile.gif

Viimane bios, viimane chipset driver ja SP3 peale, ja töötab kenasti. Paistab, et ikka XP teema selle CSP teemaga, et ei lõpeta üht protsessi alati ära. Ja üks voodoo kah; id kaardi utiliit peale, siis maha ja siis uuesti installeriga peale. Kas see tegelikult midagi tegi, ma pole kindel, aga töötab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 09.10.2008 15:37:02 vasta tsitaadiga

no ma sygavalt loodan et probleem on HDD's, rääkisin nendga täna. pidi testima mu DELLi. Siiamanii testid pole vigu andnud need basic testid. loodan et advanced annavad, sest 101% midagi on l2pparil viga, st softi viga ei saa olla. Loodame et need advanced testid näitavad HDD vea ikkagi kätte icon_smile.gif

või ma ei tea äkki on mingi 3s jupp hoopis vigane ..


EDIT2
Nonii, sain maili. HDD mälud jms tunduvad korras olevat. pakkusid sellise probleemi allika:
Võimalik, et BSOD võis olla seotut 4GB mäluga, kuid XP süsteem on 32bit, mis aga by defult
tunnistab ainult ~3GB. Spetsiifilise protseduuri, nagu on pakkimine, võibki esineda siis teatud anomaaliaid.


Seega peaksin ma üle minema 64bit windows xp'le? kas see töötab üldse mu e6500ga? (vabandused, pole kunagi 64-bit asjadega kokku puutunud icon_redface.gif ). 64 bit aeglasem kiirem?

Lugesin natuke 64bit xp kohta, kuskil ei soovitata seda. ehk on mingi võimalus, et 32bit xp hakkaks ka 4gb toetama, midagi muutes, kuskilt hakkas silma, et isegi võimalik...

Ehk oskab keegi kommenteerida ... Tänud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002




sõnum 09.10.2008 16:46:37 vasta tsitaadiga

Kui garantii mingit viga ei leia, siis võiksid proovida 3GB switch-i enableda.

Ja kui see ei aita, siis minu isiklik soovitus on 64 bit Vista peale üle kolida. Kuna töötan ühe CAD programmiga, siis endal tööarvutiks Delli Precision 390 tööjaam, 4GB RAM, 64 bit XP ja kõik töötab väga hästi, kuid uude masinasse läheb juba eelpool soovitatud 64 bit Vista.

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 09.10.2008 17:06:56 vasta tsitaadiga

Krt VISTA tundub nii teistsugune minu jaoks olema, kole harjumatu :( Ja päris paljude programmidega on probleeme ka mis ma kasutan Vistaga siis :/
32 bit vista peaks ju ka 4gb juba toetama? Mis see 64bit ja 32bt vahe on üldse, kuskilt lugesin et 64bit pidi tülikam olema driverite suhtes? Ise kasuta ka suhteliselt palju just AutoCAD'i. Krt ma ei tea üritaks ikka XP all korda saada, sest see vista on minu silmis saatan, ei meeldi ja ei taha meeldida, pole midgai teha :/


viimati muutis leits 09.10.2008 17:09:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2008 17:07:32 vasta tsitaadiga

Võid ju proovida ka kindluse mõttes ühe mälumooduli arvutist eemaldada. Garantii sellega kehtivust ei kaota.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 09.10.2008 17:13:28 vasta tsitaadiga

Peab mõtlem jah, homme pidid nad posti tagasi panema mulle pilli, eks näis mis saab ... eks siis tuleb seda vistat proovida icon_evil.gif
Ahjaa bios update tegid ka, eks kui pilli kätte saan siis muljetan pikemalt. eks tuleb see vista ultimate peale panna siis again ... vistaga peaks see APCHI vms ka töötama ..
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2008 17:50:44 vasta tsitaadiga

Hmm, äkki saaks asja kuidagi nii teha (spekulatsioon), et ühest mälust teed ramdrive'i ja paned selle peale swapi. Asjamehed? Teine mälu töötaks nagu mälu ikka.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 09.10.2008 20:32:05 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, eks peab siis vista pealeminema .... :S
a see j2lle nii ressurssi nõudlik + jube n2ev v2lja
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 10.10.2008 09:42:24 vasta tsitaadiga

No kuna sul 4gb rami ja võimekas masin, siis ei tekita see Vista ka eriti probleeme, minu enda omal tuleb Vista business peale ja ma esimese hooga üritan tollega ära harjuda, kui ei õnnestu, siis alles XP peale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 11.10.2008 10:54:21 vasta tsitaadiga

Mul on ka business (downgradable to xp) originaalis kaasas. Ahjaa sain teate, et just in case vahetati mälud välja, kuigi viga neis ei leitud, eks siis näha ole ... Proovin XP'ga asja SQL baasi kohe pakkida kui arvuti kätte sana, näis kas saan veateate või mitte ..

EDIT:
Nonii, pill köes, pakkides SQL baasi, ikka bluescreen. Mida teha, proovida XP 64biti? Toetab rohkem mälu, aga kuskilt lugesin et drivusid ei pidand saama olema ja kõikide progedega ie pidand ok olema? Või panna Vista Business ja harjuda jamaga ära? Või veel mingi kolmas variant?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 11.10.2008 11:08:10 vasta tsitaadiga

x64 XP on vaimustavalt kehv valik, pigem jah Vista poole vaadata(võta puhta lehena, kasuta vähemalt nädal ning siis alles formuleeri enda arvamus)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 11.10.2008 11:26:35 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Mul on ka business (downgradable to xp) originaalis kaasas. Ahjaa sain teate, et just in case vahetati mälud välja, kuigi viga neis ei leitud, eks siis näha ole ... Proovin XP'ga asja SQL baasi kohe pakkida kui arvuti kätte sana, näis kas saan veateate või mitte ..

EDIT:
Nonii, pill köes, pakkides SQL baasi, ikka bluescreen. Mida teha, proovida XP 64biti? Toetab rohkem mälu, aga kuskilt lugesin et drivusid ei pidand saama olema ja kõikide progedega ie pidand ok olema? Või panna Vista Business ja harjuda jamaga ära? Või veel mingi kolmas variant?


Tee pilt antud bluescreen'st ja vaata googlis mis see tähendab või saada pilt it gruppi ja vaata mis nemad vastavad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 11.10.2008 12:01:34 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:

Nonii, pill köes, pakkides SQL baasi, ikka bluescreen.


Palun tee bluescreenist digifotokaga pilt ja saada IT Gruppi. Saadame selle Delli, las vastavad.
Kas midagi sellist? http://www.techspot.com/vb/topic94742.html
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 12.10.2008 18:09:29 vasta tsitaadiga

jaakennust, ma ei tea millisele mailile saata, ehk oskad ise neile edasi anda kuidagi? pilt asub aadressil ...

http://3.bp.blogspot.com/_h__mEE6xE8o/SPCnb0ptUOI/AAAAAAAAAA0/JjxgrMeUPxY/s1600-h/Picture+001.jpg

korra olen ka teitsugust saanud, proovin siis vistat ....

edit:
see on küll teemast mööda, a kuidas vistal saab disableda seda, et mingi iga asja peale allow ei pea tampima kui lambi asja vaja käivitada, või see polegi võimalik?

e2:
hmm wifiga on vista all nagu xpga ikka? et peaks ise üles leidma? kõik drivud ilusti peal, aga ma ei leia vistaal kohtagi kus ta wifisid leiaks vms. wifi tuli kenatsi põleb, device manageris kõik olemas kenasti ,.. asi mida pole on wifi

e3:
hmm fingerprint sensoriga ka mingi jama, tundub et kõik drivud peal, aga kui tahan enrollida oma näpuj2lge dcp'st ütleb et connecti oma sensor, hmm (xp all sellist asja küll ei täheldanud, st kõik samad proged on peal)...

eeedit
Nonii, enamus probleeme olen lahendanud vista all. On jäänud ainult fingerprint teema. Kõik drivud on kenasti peale, device manager näitab isegi, et kõik on kenasti peal. Kui hakkan DCP's oma fingerprinti enrollima, siis ütleb lihtsalt et "connect fingerprinter", hmm google eriti ei aidanud. kas ta on siis ühendusest lahti või driverid vms mis olla saab? XP all töötas kenatsi kõik (ennem garantiise saatmist)


Nonii ehk keegi oskab mind selle fingerprint teemaga aidata, siis peakski nagu OK olema. ja SQL baasi pakkides errorit ei ole, seega xp ja dell ja 4gb mälu ei sobi kokku icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 12.10.2008 21:29:50 vasta tsitaadiga

leits, vaata kas su läpakal ka aku logiseb kui natuke liigutada icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2008 22:51:15 vasta tsitaadiga

Logisev aku on küll üks vastik asi. Jätab odava mulje. Mina ei saa aru, kas on raske neil sinna alla mingid pehmemast materjalist ribad panna (Nokia 6310i-l on näiteks juba tehasest aku all väike poroloonpadjake) või siis veidi kiilukujulised kinnitusnagad teha, mis vedrudega akusse surutuna ei lasekski akul liikuda?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 13.10.2008 14:13:01 vasta tsitaadiga

Ramm, hmm ma ei tunne küll mingit loksu kuskilt ...


e:
Nonii on jäänud siis viimased 2 probleemi icon_biggrin.gif
1) ID-kaardi lugeja.
Panin id.ee'lt automaatse paigaldusega softi peale. kõik hästi, lähen IE'ga HP'sse, võtan id-kaardi, leiab mu sertifikaadi üles, panen koodi, siis laks viskab uuesti sama akna ette, tahab uuesti pin1, panen, jälle sama teema, kuni lõpmatuseni. koodid 101% õiged

2)Fingerprint reader, ütleb, et connectiks endale selle masina külge, tundub, et drivud on ok'd. kus ma kontrollida saan, kas ta üldse ühendatud külge on????
Ennem nagu töötas ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 17.10.2008 09:19:08 vasta tsitaadiga

Sain ka enda arvuti kätte kuid tundub, et unustati backlit keyboard külge panna, niiet ei pääse ka mina jamadest. Või äkki ma nii loll ja ei oska enableda seda kusagilt?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 17.10.2008 09:47:01 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Sain ka enda arvuti kätte kuid tundub, et unustati backlit keyboard külge panna, niiet ei pääse ka mina jamadest. Või äkki ma nii loll ja ei oska enableda seda kusagilt?


Proovisid "Fn"+ "->" ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 17.10.2008 09:49:35 vasta tsitaadiga

link :: Kuidas panna klaviatuurivalgus

otipoiss kirjutas:
Sain ka enda arvuti kätte kuid tundub, et unustati backlit keyboard külge panna, niiet ei pääse ka mina jamadest. Või äkki ma nii loll ja ei oska enableda seda kusagilt?


http://www.youtube.com/watch?v=hyb-rBdo5Js
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 17.10.2008 11:24:56 vasta tsitaadiga

Jep puudu ta ongi, egas midagi, suhtleb siis firmaga edasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 20.10.2008 02:13:44 vasta tsitaadiga

peaks juba mainima, et STANDARD
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 27.10.2008 16:41:59 vasta tsitaadiga

Hehe ma sain samuti enda oma bsod loopima. Huvitav, et just siis kui arvutiga oli ennem käima bootimist ühendatud mõni lisajuhe, nt väline ketas või netijuhe. Kui need eemaldada siis läks käima. Ning viimane kord loopis bsod ka peale seda kui ühendasin arvutiga deathadderi icon_sad.gif

Edit: Uuendasin ka BIOS-i ära igaksjuhuks, jama jätkus, võtsin netijuhtme tagant ära ja siis mingi kolmandal korral ei tulnud enam bluescreeni vaid bootis üles, pean kuidagi selle nädala üle elama, sest teist arvutit võtta ka pole kuskilt praegu. Kui aus olla, siis sai veidike tweagitud ka Vistat kohe alguses, kuid ma kahtlen kas miski tehtud muudatustest sellist jama põhjustaks.

Edit2: Network and sharing centres oli mul millegipärast network discovery ja file sharing ON pandud. Siin ühiselamus vist kellegi teise arvuti põhjustas mingit kala, peale nende kahe asja uuesti OFF lükkamist, seda bootimisel ilmnevat bsod enam ei tulnud (vähemalt praegu).

Üks veider asi veel on see, et kui mul väline ketas taga, siis ei tee arvuti üldse midagi, ei hakka bootimagi, jääb mingi must ekraan valgete kirjetega ette ainult. Kuidas seda korda teha?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Dell esitles uut Latitude äriklassi sülearvutite seeriat mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.